Pronájem kávovarů

Šálek kvalitní kávy nejsou jen pečlivě upražená kávová zrnka, ale také hlavně voda a kávovar. Káva je naší pracovní vášní již od roku 2006 a za tu dobu jsme realizovali dodávky stovek kávovarů a pronájmů. Dokážeme tedy velmi přesně poradit s řešením, které je vhodné pro vaší kancelář nebo domácnost.

Krátkodobé pronájmy kávovarů

Nabízíme službu krátkodobého pronájmu švýcarských automatických kávovarů JURA. Disponujeme několika typy kávovarů. které vybíráme individuálně podle přesných požadavků klientů. Od malého kávovaru až po velká řešení, která zvládnou připravit desítky až stovky káv za den. Ke krátkodobým pronájmům nabízíme kompletní servis v podobě dodání, zaškolení, dodávky kávy a souvisejícího sortimentu.

 

Výhody krátkodobých pronájmů kávovarů

Kvalitní kávovar vždy, když ho potřebujete. 

Kávovar dodáme až na místo, zapojíme, nastavíme a předvedeme obsluhu. Spolu s kávovarem dodáme vše, co potřebujete, nemusíte se tedy o nic víc starat.

Čerstvě pražená káva. 

Ke kávovaru spolu vybereme kávu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Kávovar na ní přesně nastavíme tak, aby byl výsledný šálek nejlepší možný.

Plný servis a podpora. 

Pokud vám nebude v průběhu pronájmu kávovaru cokoli jasné, nebo se kávovar porouchá, naše servisní linka je vám plně k dispozici.

Operativní dodávka příslušenství. 

Dochází vám během pronájmu káva? Zavolejte nám a my vám ji promptně dodáme. Nebo vám naopak káva zbyla? Nebojte, neotevřená balení kávy nebo jiných doplňků si vezmeme zpět.

 

Dlouhodobé pronájmy kávovarů

Je-li potřeba zajistit dlouhodobý pronájem kávovaru do firmy, nabízíme kvalitní kávovary Philco s vyššími kapacitami a jednoduchým ovládáním. Ke kávovaru dodáváme vlastní čerstvě praženou kávu Českáva, konkrétní typ kávy s vámi vyladíme k dokonalosti tak, aby vyhovovala většině uživatelů. Spolu s kávovarem od nás získáte kompletní podporu a servis, takže je o vás postaráno i v případě poruchy - porucha je odstraněna na místě, nebo je zapůjčen náhradní kávovar po dobu opravy. Neprodáváme zajíce v pytli a proto je kávovar vždy zapůjčen na zkoušku. V případě, že budete spokojeni, zůstává kávovar po vyzkoušení ve firmě a je uzavřena smlouva na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 2 měsíců - nekupujete tedy zajíce v pytli a pokud byste v budoucnu nebyli spokojeni, můžete nám kávovar bez sankcí vrátit.

 

Výhody dlouhodobých pronájmů kávovarů

Kvalitní nový kávovar bez investic.

Podle vašich představ a potřeb vybereme kávovar a ten dostanete do plného využívání. Dostanete zcela nový kávovar, takže se nemusíte bát staré a použité vykopávky.

Kompletní servis a péče po celou dobu pronájmu.

Dodáním kávovaru naše péče nekončí. Budeme vám vždy k dispozici pokud si nebudete vědět rady nebo se kávovar porouchá. V tom případě jej bezplatně opravíme nebo vám zapůjčíme náhradní kávovar po dobu opravy.

Čerstvá káva podle vašeho výběru.

Při individuálním řešení vaší poptávky spolu vybereme kávy, které nejlépe odpovídají vašim potřebám. Při testování kávovaru zjistíme, která káva je pro vás ta pravá. Tu pro vás budeme následně vždy čerstvě pražit.

 

Kávový catering a služby baristy

Kromě krátkodobých pronájmů se může pro účely vaší akce hodit i kompletní kávový catering se službami baristy. Na vaší akci, např. svatbu, doručíme vše, co je potřeba a po celou dobu vám bude k dispozici školený barista z naší kavárny, který splní veškerá vaše kávová přání. Přípravu kávy doplníme i stylovými koktejly, jako je např. Espresso Martini, nebo Black Coffee Russian. Na akci se vám postaráme rovněž i o itinerář, takže budete moci vypustit z hlavy shánění kelímků či šálků.

 

Výhody kávového cateringu

Zajištění kompletního vybavení.

Postaráme o vše, co se kávy týká. Přivezeme kávovar, kávu, šálky nebo kelímky a školený personál. Toto vše budete moci vypustit z hlavy.

Školený barista.

Naši baristé jsou školení a jsou v každodenním náročném provozu kavárny. Můžete se tak plně spolehnout na jejich um a rychlost.

Příprava kávy s příběhem. 

Zajímá vás káva? Náš barista si s vámi o ní rád popovídá. V případě zájmu vám rád řekne více o její historii, původu, zpracování a finální přípravě.

 

Pronájem kavárny s kompletním servisem

Hledáte místo na pořádání firemního večírku, oslavy nebo tiskové konference? Naše kavárna Českavárna Portheimka je vám k dispozici pro všechny typy akcí. Kavárna je umístěna v krásných prostorách barokního letohrádku Portheimka s kapacitou 50 osob. Při akci se o vás plně postará tým pečlivých a školených zaměstnanců. Kromě široké nabídky nápojů, které pro vás rádi individuálně rozšíříme, vám rádi nabídneme i naše cateringové služby. Představivosti se meze nekladou, proto se na nás nebojte obrátit i s méně obvyklými požadavky.

 

Zaujaly vás naše služby? Napište nám vaše požadavky a my vám zpět zašleme individuální nabídku.

 

Poslat poptávku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení