Vlastní káva na míru

originální a chutný dárek

Darujte svým klientům nebo obchodním partnerům chutný dárek - vzpomene si tak na vás i několikrát denně. Vyrobíme vám na míru balení kávy dle vašich potřeb a preferencí.
Více

Výrobce: ČeskávaDoprava a platba

Vyrobíme na zakázku

Výběr kávyVýběr kávy

Podle vašeho zadání připravíme několik kávových směsí, ze kterých si vyberete favorita. Vítěznou směs si uložíme a bude už jen vaše. Při výběru kávy je důležité specifikovat, zda-li preferujete kávu na přípravu espressa nebo spíše filtru, a o jaké chuťové stojíte. 

Materiál sáčkůMateriál sáčků

Vaší kávu na míru vám můžeme zabalit do několika druhů sáčků - a to jak po stránce velikosti, tak i tvaru a materiálu. V případě, že vám záleží na životním prostředí, můžeme vaší kávu zabalit do bio kompostovatelnách sáčků.

Grafický návrhGrafické zpracování obalů

Kvalitní káva si zaslouží i kvalitní kabát. Podle typu vybraného sáčku spolu vymyslíme možnosti potisku nebo polepu. V případě, že byste neměli svůj vlastní návrh, rádi se o to za vás postaráme.

Možnosti zabaleníMožnosti zabalení

Balení kávy můžete použít jako samostatný dárek, můžete ho ale také doplnit o něco dalšího na zub. Dárková balení v podobě krabičky nebo tašky může kromě kávy obsahovat i kvalitní sypané čaje nebo české výběrové čokolády.